You are currently viewing DEICy 2023 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity
Rules for compliance with policies business technology concepts

DEICy 2023 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity

• Post category:EEN UW

Z przyjemnością informujemy, że Digital Economy Lab Uniwersytetu Warszawskiego i Enterprise Europe Network organizują 3 edycję międzynarodowych spotkań brokerskich „DEICy 2023 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity” ( edycja zdalna).

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników. W szczególności koncentrujemy się na partnerach biznesowych i przemysłowych, środowiskach akademickich, laboratoriach i instytucjach badawczych, administracji publicznej, instytucjach europejskich i krajowych, organizacjach pozarządowych, które zainteresowane są lepszym poznaniem i zrozumieniem transformacji cyfrowej a także nawiązaniem współpracy biznesowej lub naukowej w takich w obszarach jak: gospodarka cyfrowa, Sztuczna inteligencja i jej zastosowania, uczenie maszynowe, przemysł 4.0, cyberbezpieczeństwo, internet rzeczy, druk 3 D,  robotyka i automatyka, czujniki, cyfrowa symulacja procesów produkcyjnych i logistycznych, technologie komputerowego projektowania, przetwarzanie danych w chmurze, technologia 5G, oprogramowanie dla biznesu.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje na temat spotkań brokerskich i warsztatów znajdują się na stronie wydarzeniahttps://deicy2023.b2match.io/

Spotkania brokerskie są zaplanowane w formacie on-line w godzinach od 9:00 do 17:00 (CET) w dniach 20-24.11.2023.  Podczas wydarzenia odbędą się zdalne międzynarodowe warsztaty “Digital Economy, Internet of things, Cybersecurity – science and practice”.

W ramach wydarzenia odbędzie się zdalne szkolenie „Wzrost ataków hakerskich na MŚP – przyczyny i skutki”, które skierowane jest do uczestników z Polski.
Agenda szkolenia:
– Przyczyny i skutki ataków hakerskich na MŚP.
– Podstawowe zagrożenia związane z przetwarzaniem informacji.
– Przykłady ataków socjotechnicznych.
– Zasady zarządzania cyberbezpieczeństwem.
– Podstawy budowy świadomości o cyberbezpieczeństwie wśród pracowników.

Szkolenie poprowadzi: Adam Gałach – prezes Galach Consulting Sp. z o.o. . Od ponad 25 lat zawodowo zaangażowany w problematykę cyberbezpieczeństwa. Brał udział w realizacji projektów dla instytucji i przedsiębiorstw reprezentujących różne sektory gospodarki. Kierował międzynarodowym programem budowy centrum kompetencyjnego w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego w jednym z globalnych koncernów. Brał udział w pracach Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Współtwórca stowarzyszenia ISSA Polska. Posiada certyfikaty CISSP, CRISC, ISO/IEC 27001 Lead Auditor, ISO 22301 Lead Auditor. Jest autorem szeregu publikacji z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego. Absolwent Politechniki Warszawskiej.

Uwaga: udział w spotkaniach brokerskich, warsztatach, szkoleniu jest bezpłatny.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub wyjaśnień prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

dr inż. Tomasz Krawczyk
Enterprise Europe Network
Digital Economy Lab (DELab)
ul. Dobra 56/66
mobile: 793 443 869