You are currently viewing Bezpłatne szkolenie DEICy 2021: Cyfrowa symulacja zakładu produkcyjnego i maszyny z wykorzystaniem narzędzi firmy Siemens, 22.11.2021 o 10:00

Zapraszamy do rejestracji na webinar, na którym poznasz:
• Cyfrową symulację zakładu produkcyjnego w środowisku Tecnomatix Plant Simulation;
• Zastosowanie cyfrowego bliźniaka maszyny w środowisku NX Mechatronics Concept Designer.

Prelegenci:

Tomasz Skandy – Specjalista ds. wdrożeń PLM w firmie KS Industry Solutions.
Posiada kilkuletnie doświadczenie w budowie cyfrowych symulacji procesów produkcyjnych i logistycznych. Swoją pracą wspomaga polskie przedsiębiorstwa w procesie digitalizacji.

Sebastian Lenert – Specjalista ds. wdrożeń PLM w firmie KS Industry Solutions. Posiada kilkuletnie doświadczenie w budowie cyfrowych bliźniaków maszyn. Swoją pracą wspomaga polskie przedsiębiorstwa w procesie digitalizacji.

Szczegółowe informacje: Tomasz Krawczyk (tj.krawczyk@uw.edu.pl), Joanna Kołodziejska (j.kolodziejska@delab.uw.edu.pl)

Link do rejestracji: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_YFeK3q2CSYOQ8H4fAVP9bA